Mes neabejojame, kad jūs įdėmiai peržiūrite net smulkiomis raidelėmis surašytas sudėtis, ir puikiai žinote, ką reiškia BE SLES/SLS, arba kodėl verta ieškoti plaukų ir kūno priežiūros produktų BE parafino ar parabenų. Mes, kaip ir jūs, esame aistringi ekologijos, tvarumo idėjų ir pagarbaus požiūrio į žmogų bei gamtą šalininkai, todėl sakome TAIP „100 % veganiško supermaisto“ SOLAR kokteiliui, suplaktam iš burnočių, datulių, kokosų ir pomidorų!

 

action-beach-best-friends-1974856

 

SOLAR: ir vaikams, ir jautresniems

SOLAR SUPERFOOD šampūnas/kūno prausiklis puikiai tinka jautresniems, į alergijas linkusiems žmonėms ir net vaikams: priemonė ne tik švelniai valo, bet ir ramina bei drėkina dehidratavusią odą ir plaukus.

Sukurtas sakant NE dažikliams: ne veltui dažikliai kosmetinėse priemonėse yra viena kruopščiausiai tikrinamų medžiagų – tarp sintetinių dažiklių yra nemažai pasižyminčių kancerogeniniu ar alergijas sukeliančiu poveikiu, tad jų kiekiai paprastai būna griežtai ribojami.

NE SLES/SLS: tai sulfatai – ne tik puikiai plaunantys, bet, deja, ir dirginantys odą, sukeliantys epidermio pakitimus, stipriai sausinantys, alinantys odą bei plaukus ir kemšantys poras. Anot įvairių tyrimų, šie plovikliai taip pat yra susiję su kontaktinio dermatito išsivystymu.


apkarpytas blogui

 

Žavingiems, nuo saulės apsaugotiems plaukams

Ištikimoji vasaros ir nerūpestingų atostogų palydovė – SOLAR SUPERFOOD giluminio poveikio atpalaiduojanti kaukė, kuri švelniai puoselėja, atkuria, regeneruoja plaukų skaidulas, todėl galite drąsiai mėgautis saule, šiltu smėliu, baseino vandeniu ir pilnais plaučiais traukti druskingą jūros orą. SOLAR kaukė sugrąžins plaukams prarastą drėgmę ir stebuklingai palengvins jų iššukavimą.

NE parafinui: gaivūs, sveiki plaukai ir oda visada sakys parafinui NE – gal tai ir puiki žvakių gamybos medžiaga, bet tikrai nepageidaujamas priedas jūsų odai. Parafinas užkemša poras ir kenkia apsauginiam natūraliam odos barjeriniam sluoksniui.

 

barefoot-beach-blond-2072583

 

Ir paplūdimyje, ir įkaitusiame mieste

Nepamainomas saulėtų vasaros dienų palydovas, kurį rekomenduojame turėti ne tik atostogų rankinėje, bet ir saulėtame mieste – tai SOLAR SUPERFOOD nenuplaunamas atkuriamasis fluidas ir idealiai gaivinanti dulksna be alkoholio ir parabenų. Fluidas pasirūpins plaukais – išsaugodamas drėgmės balansą, suteikdamas glotnumo ir pagerins jų elastingumą bei spindesį. Dulksna – akimirksniu nuramins perštinčią, paraudusią odą, pašalins tempimo pojūtį, juntamą ilgai pabuvus saulėje.

NE alkoholiui: ši kosmetinėse priemonėse naudojama medžiaga sausina, dirgina, pažeidžia odos apsauginį sluoksnį ir sutrikdo apsaugines odos funkcijas.
NE parabenams: tai konservantai, kurių nedidelėmis dozėmis aptiksite daugelyje kosmetikos priemonių. Tyrimai parodė, kad parabenai gali sutrikdyti hormoninę pusiausvyrą ar sukelti endrokrininės veiklos sutrikimus ar net tapti vėžinių susirgimų priežastimi.

Gaivumas ir palengvėjimas net būnant saulėje

Argi ne puiku, kad šiandien jau galime naudoti odos ir plaukų grožį puoselėjančius produktus be jokių pavojingų sudedamųjų dalių?